Facebook » ul. Chwaliszewo 76, 61-104 Poznań zawodowykierowca@gmail.com (+48) 728-226-912

Kurs na prawo jazdy C i CE – startujemy 28 czerwca

Czerwiec 5, 2019

W piątek 28 czerwca startuje kurs na prawo jazdy kategorii C i CE w HigH Szkoła Jazdy. Tylko do końca przyszłego tygodnia zbieramy zapisy od Kursantów i ruszamy ze szkoleniem.

Kurs na prawo jazdy w HigH

Zapraszamy na profesjonalnie zorganizowany kurs w HigH Szkoła Jazdy. Ponad 10 lat doświadczenia na rynku szkoleniowym pozwala nam oferować wysokiej jakości usługę i zagwarantować sukces. Z nami zdobycie uprawnień będzie nie tylko proste ale również przyjemne.

Doświadczeni instruktorzy nauki jazdy i techniki jazdy doskonale przygotują każdego Kursanta do egzaminu państwowego oraz późniejszej pracy jako kierowca samochodu ciężarowego. Co więcej, szkolenie prowadzimy w dogodnych godzinach, dopasowanych do oczekiwań kursantów. Dzięki temu kurs odbywa się szybko i bez zbędnego wydłużania.

Oprócz samego kursu prawa jazdy możemy zaproponować również obowiązkowe badania lekarskie i psychotechniczne, które należy wykonać przed rozpoczęciem kursu. Każdemu naszemu Kursantowi dajemy możliwość skorzystania z usług współpracującego z nami lekarza. Szczegóły oferty kurs+badania opisujemy na stronie z naszymi pakietami.