Facebook » ul. Chwaliszewo 76, 61-104 Poznań zawodowykierowca@gmail.com (+48) 728-226-912

Szkolenia zawodowe taniej – wakacyjna promocja

Lipiec 9, 2019

Przełom czerwca i lipca to czas pierwszych urlopów i wakacyjnego wypoczynku. Przede wszystkim dobra pogoda sprzyja odpoczynkowi i nabieraniu energii na cały rok. Tymczasem my w HigH Szkoła Jazdy mimo okresu wakacyjnego cały czas zajmujemy się prowadzeniem kursów dla naszych kursantów i staramy się ich jak najlepiej przygotować do pracy na stanowisku kierowcy. Ale naszym Klientom rozdajemy również prezenty! Wprowadzamy promocję dla osób, które rozpoczną wakacje od zapisania się na kurs prawa jazdy i szkolenia zawodowe!

Szkolenia zawodowe nawet 600zł taniej!

Właśnie przedłużyliśmy naszą wakacyjna promocję i teraz aż do 19 lipca obniżamy ceny naszych szkoleń dla kierowców zawodowych. Kursy prawa jazdy kategorii C i CE obniżamy o 100zł, a kursy kwalifikacji wstępnej aż o 200zł.

Wielka KUMULACJA rabatów nastąpi wtedy, gdy podpiszemy umowę na 3 kursy jednocześnie (tj. kurs prawa jazdy C i CE wraz z kursem kwalifikacji). Wtedy dorzucimy dodatkowy rabat w wysokości 200zł, co oznacza, że łącznie można zaoszczędzić aż 600zł!

Aby skorzystać z promocji należy:
1. Zgłosić się do naszego biura do 19 lipca 2019 roku,
2. Podpisać umowę na wybrany kurs lub pakiet kursów,
3. Wpłacić minimum 50% kwoty, na jaką została podpisana umowa.

Szczegółowe informacje można uzyskać w biurze HigH Szkoła Jazdy, ul. Chwaliszewo 76 w Poznaniu lub kontaktując się mailowo na zawodowykierowca@gmail.com telefonicznie pod numerem telefonu 728-226-912.