Facebook » ul. Chwaliszewo 76, 61-104 Poznań zawodowykierowca@gmail.com (+48) 728-226-912

Plac Manewrowy w Poznaniu

10 lipca, 2019

Plac manewrowy w Poznaniu oraz flota HigH Szkoła Jazdy to nowoczesne wyposażenie ośrodka szkolenia kierowców. Do dyspozycji naszych Kursantów przygotowaliśmy obiekt o powierzchni ponad 7000 metrów kwadratowych. Nasz plac jest w pełni przystosowany do szkolenia kandydatów na kierowców. Posiadamy również tor ziemny do jazdy motocyklem – highcross. Cały czas rozbudowujemy naszą infrastrukturę podnosząc standard szkolenia.

Plac jest położony w dogodnym dla Kursantów miejscu, a dojazd w okolice WORD Poznań zajmuje około 15 minut. Dzięki temu można szybko się przemieścić w okolice, na których będzie się odbywał egzamin państwowy i poćwiczyć przejazdy przez najtrudniejsze skrzyżowania w tym rejonie. Nie uczymy jeździć tak, żeby zdać egzamin, tylko tak, żeby zostać dobrym kierowcą. Wiemy jednak, jak ważne jest poznanie potencjalnych tras egzaminacyjnych. Umiejętność poradzenia sobie ze wszystkimi trudnościami na trasie na pewno pomoże w czasie stresującego momentu egzaminu.

Plac Manewrowy w Poznaniu

Plac manewrowy HigH Szkoła Jazdy daje Kursantom możliwość wykonania wszystkich zadań, jakie są przewidziane na egzaminie państwowym w sposób całkowicie bezpieczny. Wytyczone na powierzchni placu zadania są identyczne ze znajdującymi się w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Oprócz podstawowych zadań egzaminacyjnych, posiadamy dodatkowo tor szkoleniowy z zakrętami o różnej charakterystyce. Możemy na nim uczyć i doskonalić technikę jazdy.

Zadania egzaminacyjne na placu są tak rozstawione, że nikt sobie wzajemnie nie przeszkadza, nawet jeśli w jednej chwili kilku kursantów zamierza trenować jednocześnie. Wpływa to w sposób znaczący na bezpieczeństwo uczestników naszych kursów i daje komfort instruktorom podczas szkolenia. Oprócz tego, nasz plac jest oświetlony, ogrodzony oraz posiada nawierzchnię asfaltową.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń. Znajdziemy odpowiedni kurs dla każdego.