Facebook » ul. Chwaliszewo 76, 61-104 Poznań zawodowykierowca@gmail.com (+48) 728-226-912

Szkolenia zawodowe taniej – jesienna promocja do 14.10

Październik 2, 2019

Zaczął się już październik, a u nas trwają pierwsze jesienne szkolenia. Niektórzy dopiero powrócili do swoich obowiązków po późno wakacyjnych urlopach, a my tymczasem my w HigH Szkoła Jazdy cały czas zajmujemy się prowadzeniem kursów dla naszych kursantów. Nieustannie staramy się ich jak najlepiej przygotować do pracy na stanowisku kierowcy. A teraz naszym Klientom rozdajemy również prezenty! Wprowadzamy promocję dla osób, które początek jesieni i powakacyjnych obowiązków połączą z zapisaniem się na kurs prawa jazdy i szkolenia zawodowe!

Szkolenia zawodowe nawet 300zł taniej!

Właśnie wprowadziliśmy jesienną promocję i teraz aż do 14 października obniżamy ceny naszych szkoleń dla kierowców zawodowych. Oznacza to, że każdy kurs prawa jazdy kategorii C i CE oraz kursy kwalifikacyjne oferujemy teraz z rabatem 100zł.

Kumulacja rabatów nastąpi wtedy, gdy podpiszemy umowę na 3 kursy jednocześnie (tj. kurs prawa jazdy C i CE wraz z kursem kwalifikacji). Poza standardowymi rabatami wynikającymi z naszych pakietów dorzucimy dodatkowy rabat w wysokości 100zł za każdy kurs. A to oznacza, że łączna obniżka wyniesie aż 300zł!

Aby skorzystać z promocji należy:
1. Zgłosić się do naszego biura do 14 października 2019 roku,
2. Podpisać umowę na wybrany kurs lub pakiet kursów,
3. Wpłacić minimum 50% kwoty, na jaką została podpisana umowa.

Szczegółowe informacje można uzyskać w biurze HigH Szkoła Jazdy, ul. Chwaliszewo 76 w Poznaniu lub kontaktując się mailowo na zawodowykierowca@gmail.com telefonicznie pod numerem telefonu 728-226-912.