Facebook » ul. Chwaliszewo 76, 61-104 Poznań zawodowykierowca@gmail.com (+48) 728-226-912

Galeria

Plac Manewrowy

Plac manewrowy HigH Szkoła Jazdy stwarza możliwość wykonania bezpiecznie wszystkich zadań egzaminacyjnych jakie są przewidziane na egzaminie państwowym. Zadania są identyczne jak w WORD. Nauka jazdy na naszym placu jest możliwa nawet wtedy, gdy przebywa na nim kilka pojazdów jednocześnie. Zadania są tak rozstawione, że nikt sobie wzajemnie nie przeszkadza. Dodatkowo plac jest oświetlony, ogrodzony oraz posiada nawierzchnię asfaltową.

Nauka jazdy – nasza flota

Podczas kursów prawa jazdy kat. C i CE wykorzystujemy 3 samochody ciężarowe. Głównym pojazdem jest nowy MAN TGL 12.250 – taki sam, jak używany na egzaminie państwowym w WORD Poznań. Nasz najnowszy nabytek z pewnością spodoba się wszystkim Kursantom – wygodna, klimatyzowana kabina, zadbane wnętrze, a także idealnie działający układ napędowy. Jazdy w takich warunkach będą samą przyjemnością.

Drugim naszym pojazdem jest Iveco Eurocargo. Przez wiele lat tysiące kandydatów na kierowców na tych pojazdach uczyło się i zdawało egzaminy na prawo jazdy. My wciąż korzystamy z tego pojazdu, żeby pokazać różnice między różnymi ciężarówkami. W czasie pracy kierowcy każdy spotka się przecież z różnymi modelami i markami ciężarówek.

Na kursach prawa jazdy kat. CE korzystamy z zestawu: ciężarówka wraz z przyczepą typu tandem. Zestaw jest niemal identyczny z pojazdem egzaminacyjnym w WORD. Jeśli chcesz zobaczyć inne pojazdy naszego ośrodka koniecznie odwiedź strony szkolenia motocyklowego i kategorii B.