Facebook » ul. Chwaliszewo 76, 61-104 Poznań zawodowykierowca@gmail.com (+48) 728-226-912

Kurs kwalifikacji wstępnej – start co tydzień

19 maja, 2017

Dosyć czekania na rozpoczęcie szkolenia – u nas kurs kwalifikacji wstępnej rusza w każdy poniedziałek. Jeżeli jesteś zainteresowany(-a) zdobyciem uprawnień kierowcy zawodowego, u nas możesz zacząć już teraz.

W wielu ośrodkach szkolenie rozpoczyna się dopiero po zebraniu minimalnej liczby osób i nigdy nie ma pewności, kiedy nastąpi start. W HigH Szkoła Jazdy ruszamy z nowym kursem co tydzień. Bez zbędnego czekania, w każdy poniedziałek nowa grupa Kursantów przystępuje do szkolenia.

Kurs kwalifikacji – osobno lub w pakiecie

Kwalifikacja wstępna jest ważnym elementem procesu kształcenia kierowców. Same kursy prawa jazdy kat. C, CE lub D nie wystarczają do podjęcia pracy. Od 2009 roku, aby wykonywać ten wymagający zawód trzeba ukończyć dodatkowy kurs kwalifikacyjny. HigH Szkoła Jazdy daje możliwość połączenia tych szkoleń w korzystnych pakietach, dzięki czemu oszczędza się czas i pieniądze. Bogatą ofertę naszych szkoleń prezentujemy na tej stronie.

Zapisy na kurs przyjmujemy w biurze na ul. Chwaliszewo 76 od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00 lub pod nr telefonu: 728-226-912. Wszelkie pytania można również zadawać mailowo na zawodowykierowca@gmail.com