Facebook » ul. Chwaliszewo 76, 61-104 Poznań zawodowykierowca@gmail.com (+48) 728-226-912

Kwalifikacja wstępna – promocja do końca roku

26 października, 2017

Zapisz się już dziś i skorzystaj z naszej promocji na szkolenia zawodowe. W dwóch ostatnich miesiącach roku wprowadzamy jeszcze niższe ceny na nasze usługi. Na najpopularniejsze z naszych szkoleń: kwalifikacja wstępna promocja obejmuje cały kurs wraz z egzaminem państwowym. U nas cena zawsze zawiera wszystkie opłaty, bez żadnych ukrytych kosztów.

Kwalifikacja wstępna promocja tylko 1990zł

Do 10 listopada zbieramy zapisy na najbliższy kurs kwalifkacyjny dla kierowców zawodowych. To ostatnia szansa, żeby jeszcze w tym roku uzyskać uprawnienia do przewozu rzeczy lub osób i rozpocząć pracę jako kierowca cieżarówki lub autobusu. Każdemu, kto ukończy szkolenie w terminie gwarantujemy zorganizowanie egzaminu już w połowie grudnia. Przez Święta i Nowy Rok nie będziesz musiał(-a) myśleć o nauce – egzamin odbędzie się wcześniej.

Wszystkim uczestnikom zapewnimy najwyższej jakości materiały szkoleniowe. Dzięki nim nasi Kursanci mają możliwość porządnego przygotowania się do egzaminu kwalifikacyjnego. Wiemy co robimy. Już od 7 lat osiągamy niemal 100% zdawalność ze wszystkich naszych szkoleń i testów.

Badania w atrakcyjnej cenie!

Szkolenia w naszym Ośrodku to nie tylko wysoka jakość, ale również atrakcyjne ceny! Wybierając kurs w komplecie z badaniami można sporo zaoszczędzić i to bez konieczności szukania właściwych lekarzy. Zapisując się na szkolenie nie zapomnij zapytać o dodatkowy rabat na komplet badań.

Zapraszamy do naszego biura w Poznaniu na ul. Chwaliszewo 76 oraz do kontaktu mailowego (zawodowykierowca@gmail.com) lub telefonicznego (728-226-912).