Facebook » ul. Chwaliszewo 76, 61-104 Poznań zawodowykierowca@gmail.com (+48) 728-226-912

Szkolenia zawodowe taniej – zimowa promocja do 9.03

22 lutego, 2020

Marzec to kolejny miesiąc, w którym w pocie czoła zajmujemy się w HigH Szkoła Jazdy prowadzeniem szkoleń dla naszych kursantów. To również kolejny miesiąc, kiedy nieustannie staramy się ich jak najlepiej przygotować do pracy na stanowisku kierowcy. A teraz naszym Klientom rozdajemy również prezenty! Wprowadzamy promocję dla osób, które wykorzystają łagodną zimę i zdecydują się rozpocząć kurs prawa jazdy i szkolenia zawodowe!

Szkolenia zawodowe nawet 400zł taniej!

Właśnie wprowadziliśmy zimową promocję i teraz aż do 9 marca obniżamy ceny naszych szkoleń dla kierowców zawodowych. Oznacza to, że każdy kurs prawa jazdy kategorii C i CE oraz kursy kwalifikacyjne oferujemy teraz z rabatem 100zł.

Kumulacja rabatów nastąpi wtedy, gdy podpiszemy umowę na 3 kursy jednocześnie (tj. kurs prawa jazdy C i CE wraz z kursem kwalifikacji). Poza standardowymi rabatami wynikającymi z naszych pakietów dorzucimy dodatkowy rabat w wysokości 100zł za każdy kurs. Tym samym łączna obniżka wyniesie aż 400zł!

Aby skorzystać z promocji należy:
1. Zgłosić się do naszego biura do 9 marca 2020 roku,
2. Podpisać umowę na wybrany kurs lub pakiet kursów,
3. Wpłacić minimum 50% kwoty, na jaką została podpisana umowa.

Szczegółowe informacje można uzyskać w biurze HigH Szkoła Jazdy, ul. Chwaliszewo 76 w Poznaniu lub kontaktując się mailowo na zawodowykierowca@gmail.com telefonicznie pod numerem telefonu 728-226-912.