Facebook » ul. Chwaliszewo 76, 61-104 Poznań zawodowykierowca@gmail.com (+48) 728-226-912

Kurs na prawo jazdy C i CE. Rozpoczęcie na bieżąco

Zapisz się na najbliższy kurs na prawo jazdy kategorii C i CE w HigH Szkoła Jazdy. Codziennie zbieramy zbieramy zapisy od Kursantów i ruszamy ze szkoleniem.

Dodatkowo, wciąż trwa nasza promocja, w której można zaoszczędzić aż do 500zł wykupując pakiety szkoleń dla kierowców zawodowych. Wystarczy wybrać kurs na prawo jazdy kategorii C i CE wraz z kursem kwalifikacyjnym. Szczegóły promocji znaleźć można na naszej stronie.

Kurs na prawo jazdy w HigH

Zapraszamy na profesjonalnie zorganizowany kurs w HigH Szkoła Jazdy. Ponad 10 lat doświadczenia na rynku szkoleniowym pozwala nam oferować wysokiej jakości usługę i zagwarantować sukces. Z nami zdobycie uprawnień będzie nie tylko proste ale również przyjemne, a egzamin w WORD bezproblemowy.

Doświadczeni instruktorzy nauki jazdy i techniki jazdy doskonale przygotują każdego Kursanta do egzaminu państwowego oraz późniejszej pracy jako kierowca samochodu ciężarowego. Co więcej, szkolenie prowadzimy w dogodnych godzinach, dopasowanych do oczekiwań kursantów. Dzięki temu kurs odbywa się szybko i bez zbędnego wydłużania.

Oprócz samego kursu prawa jazdy możemy zaproponować również obowiązkowe badania lekarskie i psychotechniczne, które należy wykonać przed rozpoczęciem kursu. Każdemu naszemu Kursantowi dajemy możliwość skorzystania z usług współpracującego z nami lekarza. Szczegóły oferty kurs+badania opisujemy na stronie z naszymi pakietami.