Facebook » ul. Chwaliszewo 76, 61-104 Poznań zawodowykierowca@gmail.com (+48) 728-226-912

Kurs kwalifikacji wstępnej przyspieszonej od 25.01

15 stycznia, 2021

Już w poniedziałek 25 stycznia rozpoczynamy najbliższy kurs kwalifikacji wstępnej przyspieszonej dla kierowców zawodowych. Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych zdobyciem świadectwa kwalifikacji na przewóz osób lub rzeczy. Zapisy przyjmujemy w naszym biurze na ul. Chwaliszewo 76 w Poznaniu.

Również do poniedziałku 25 stycznia trwa nasza wiosenna promocja, w której można zaoszczędzić aż do 500zł. Wystarczy zapisać się na nasze szkolenia zawodowe lub kursy prawa jazdy kat. C i CE.

Kurs kwalifikacji wstępnej przyspieszonej w HigH Szkoła Jazdy

Podczas kursu zapewniamy najlepsze materiały szkoleniowe, umożliwiające pełne przygotowanie do testu kwalifikacyjnego. I dzięki temu, oraz naszym sprawdzonym metodom szkoleniowym, już od 8 lat nasi Kursanci osiągają niemal 100% zdawalność podczas egzaminu końcowego.

Terminy zajęć dopasowujemy indywidualnie do uczestnika. Zdajemy sobie sprawę, że każdy ma swoje obowiązki, godziny pracy i w różnych godzinach dysponuje czasem na szkolenie się. Jesteśmy elastyczni, dzięki czemu możemy spełnić wymagania naszych Kursantów.

Egzaminy w naszym Ośrodku odbywają się regularnie, przez co Kursanci nie muszą czekać na zdobycie uprawnień. Warto o tym pamiętać wybierając miejsce szkolenia, ponieważ w niektórych ośrodkach na egzamin czeka się miesiącami. U nas w każdym miesiącu odbywa się minimum jeden egzamin, więc wszyscy kursanci, którzy chcą ukończyć kurs szybko, mają taką możliwość.

Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia można uzyskać tutaj. Zapraszamy też do naszego biura w Poznaniu na ul. Chwaliszewo 76 oraz do kontaktu mailowego (zawodowykierowca@gmail.com) lub telefonicznego (728-226-912).