Facebook » ul. Chwaliszewo 76, 61-104 Poznań zawodowykierowca@gmail.com (+48) 728-226-912

Prawo jazdy kat. C i CE – start co tydzień

W związku z dużym zainteresowaniem kursami prawa jazdy wyższych kategorii wprowadzamy nowy, lepszy harmonogram szkoleń. Startujemy co tydzień w każdy poniedziałek. Od teraz nie musisz już czekać na rozpoczęcie szkolenia. W HigH Szkoła Jazdy przychodzisz zapisać się na kurs na prawo jazdy C i CE i zaczynasz naukę.

Prawo jazdy C i CE szybko i sprawnie

W naszym Ośrodku nie czekamy aż zbierze się grupa osób. Rozpoczynamy nawet w sytuacji, gdy pojawiła się jedna osoba. Wystarczy zapisać się na kurs, a my od razu przystępujemy do szkolenia.

Ważnym elementem kursów prawa jazdy są obowiązkowe badania lekarskie i psychotechniczne, które należy wykonać przed rozpoczęciem kursu. Każdemu naszemu Kursantowi proponujemy skorzystanie z usług współpracującego z nami lekarza. Szczegóły oferty kurs+badania opisujemy na stronie z naszymi pakietami.

W celu uzyskania informacji o szczegółach naszych szkoleń oraz wszystkich niezbędnych formalnościach zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w naszym biurze. Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat. C i CE organizowane przez HigH Szkoła Jazdy.