Facebook » ul. Chwaliszewo 76, 61-104 Poznań zawodowykierowca@gmail.com (+48) 728-226-912

Kod 95 dla Ukraińca

Kursy kwalifikacji wstępnej i szkolenia okresowe są obecnie wymagane we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Każdy kierowca pracujący w polskiej firmie powinien posiadać uprawnienia do kierowania pojazdem oraz ukończyć jeden z kursów zawodowych. Dotyczy to również obcokrajowców spoza Unii zatrudnianych coraz częściej przez polskich przedsiębiorców. W HigH Szkoła Jazdy pomagamy uzyskać w prawie jazdy kod 95 dla Ukraińca lub Białorusina, który zamierza podjąć pracę kierowcy w transporcie drogowym.

Szkolenia dla kierowców spoza Unii

Zasady na jakich obywatele krajów spoza Unii Europejskiej mogą zdobyć uprawnienia do przewozu rzeczy nie różnią się zbytnio od tych stawianych Polakom. Kierowcy, którzy po raz pierwszy otrzymali prawo jazdy kat. D (autobus) przed 10 września 2008 r. bądź kat. C (samochód ciężarowy) przed 10 września 2009 r. powinni przejść tylko szkolenie okresowe.

Pozostali kierowcy muszą ukończyć jeden z kursów kwalifikacyjnych. W zależności od wieku i wcześniej ukończonych szkoleń powinien wybrać odpowiedni rodzaj kursu na przewóz rzeczy. Szczegółowy opis znajduje się tutaj.

Kod 95 dla Ukraińca

W HigH Szkoła Jazdy oferujemy szkolenie w języku rosyjskim dla kierowców nie mówiących po polsku. Dysponujemy profesjonalnymi materiałami na kwalifikację wstępną i szkolenia okresowe. Nasi Kursanci mają możliwość nauki z najlepszych dostępnych na rynku źródeł.

Poza platformą e-learningową udostępniamy również przygotowaną specjalnie dla nas bazę pytań egzaminacyjnych. Jako jedyni dysponujemy kompletnym zestawem pytań i odpowiedzi przetłumaczonym na język ukraiński. Daje to sporą przewagę naszym Kursantom, ponieważ mogą się uczyć w swoim ojczystym języku.

Egzamin z kwalifkacji wstępnej odbywa się w obecności profesjonalnego tłumacza. Test w języku polskim jest tłumaczony na język rosyjski lub ukraiński, w zależności od potrzeb Kursantów.

Dzięki naszemu kilkuletniemu doświadczeniu w prowadzeniu szkoleń w języku obcym, możemy zagwarantować wysoką jakość szkolenia i wysoką zdawalność testów kwalifikacyjnych.