Facebook » ul. Chwaliszewo 76, 61-104 Poznań zawodowykierowca@gmail.com (+48) 728-226-912

Kurs prawa jazdy kategorii CE

Koszt:
2 700 zł
Rejestracja:
Zapisz się!

Prawo jazdy kategorii CE uprawnia do kierowania pojazdami o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 tony łącznie z przyczepą lub naczepą. Jego posiadacz może także prowadzić zespół pojazdów złożony z ciągnika rolniczego z przyczepą (przyczepami) lub pojazdu wolnobieżnego z przyczepą (przyczepami). Prawo jazdy kat CE znacząco zwiększa szansę zatrudnienia w firmach transportowych, które często poszukują kierowców z uprawnieniami do prowadzenia ciężarówek z naczepą.

Bardzo możliwe, że oprócz prawa jazdy kategorii CE będziesz również potrzebował dodatkowych szkoleń, np. kursu kwalifikacyjnego. Sprawdź nasze pakiety i wybierz odpowiedni dla siebie.

 

Kat CE – instruktorzy i pojazdy

Szkolenie w naszym Ośrodku prowadzą doświadczeni instruktorzy nauki i techniki jazdy. Doskonale znają się na swojej pracy i każdego Kursanta przygotują do egzaminu państwowego. Przekażą przy tym wiele uwag i ciekawostek przydatnych w codziennym użytkowaniu pojazdu i wykraczających poza podstawową wiedzę absolwenta kursu.

Podczas szkolenia wykorzystujemy 2 samochody MAN TGL 12.250 wraz z przyczepami dwuosiowymi typu tandem. Taki sam zestaw pojazdów jest używany na egzaminach w poznańskim WORD. Zadbaliśmy o to, by nasi Kursanci przygotowali się najlepiej jak to możliwe do egzaminu państwowego.


Prawo Jazdy kategorii CE – wiedza ogólna

Warunki udziału:

  • ukończone 20 lat i 9 miesięcy lub 17 lat i 9 miesięcy (w przypadku rozpoczynania jednocześnie kursu kwalifikacji wstępnej)
  • uzyskanie zaświadczenia lekarskiego i psychologicznego – skierowanie do odbioru w BOK
  • uzyskanie PKK w wydziale komunikacji – szczegóły podczas zapisu na kurs

 

Przebieg kursu kategorii CE:

  • 25 godzin szkolenia praktycznego – jazdy rozpoczynamy i kończymy na placu HigH przy ul. Wyścigowej 1 w Poznaniu
  • egzamin wewnętrzny – próba generalna przed egzaminem państwowym w WORD
Koszt:
2 700 zł
Rejestracja:
Zapisz się!