Facebook » ul. Chwaliszewo 76, 61-104 Poznań zawodowykierowca@gmail.com (+48) 728-226-912

Kwalifikacja wstępna (pełna)

Koszt:
3 500 zł
Rejestracja:
Zapisz się!

Od kilku lat każdy nowy kierowca chcący pracować w zawodzie powinien ukończyć kurs kwalifikacji wstępnej. Przepisy przewidują kilka rodzajów szkoleń, w zależności od wieku i ewentualnych wcześniej przebytych kursów. Kurs kwalifikacji wstępnej pełnej przewidziany jest dla osób, które nie ukończyły jeszcze 21 lat, w przypadku kategorii C i CE, lub nie ukończyły 23 lat, w przypadku kategorii D i DE.

Po ukończeniu szkolenia uzyskuje się pełne uprawnienia do wykonywania zawodu kierowcy. W połączeniu z posiadanym prawem jazdy odpowiedniej kategorii można rozpocząć pracę bez żadnych ograniczeń.

 

Kurs kwalifikacji wstępnej (pełnej)

Najdłuższy rodzaj kursów kwalifikacyjnych składa się aż z 280 godzin zajęć. Zdecydowana większość z nich, 260 godzin, to zajęcia teoretyczne, a pozostałe 20 godzin to praktyka.

Część teoretyczną kursu realizujemy metodą e-learningową. Dzięki temu Kursanci nie są zmuszeni do rozpoczynania i kończenia zajęć o wyznaczonej z góry godzinie. Tym samym każda osoba może szkolić się indywidualnie w dogodnej porze. Oferujemy najlepsze na rynku materiały do nauki, które pozwalają doskonale przygotować się zarówno do egzaminu końcowego.

Egzamin w cenie

Po ukończeniu szkolenia organizujemy w naszym ośrodku egzamin państwowy. W odróżnieniu od wielu innych ośrodków nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za egzamin. Często niestety okazuje się, że kurs jest całkiem atrakcyjny cenowo, ale na koniec należy dopłacić nawet kilkaset złotych za egzamin lub czekać kilka miesięcy na najbliższy termin! U nas egzaminy przeprowadzamy regularnie, co 3-4 tygodnie. Zawsze wliczamy je również w cenę szkolenia, aby nie generować żadnych ukrytych opłat!

Test kwalifikacyjny dotyczący kwalifikacji wstępnej trwa 45 minut i obejmuje:
– część podstawową składającą się z 20 pytań – w zakresie tematów realizowanych dla części podstawowej kursu kwalifikacyjnego, oraz
– część specjalistyczną składającą się z 10 pytań – w zakresie tematów realizowanych dla części specjalistycznej kursu kwalifikacyjnego odpowiednio dla prawa jazdy kategorii C, C+E, C1 i C1+E albo prawa jazdy kategorii D, D+E, D1 i D1+E.

Wynik testu uważa się za pozytywny w przypadku udzielenia co najmniej:
– 16 poprawnych odpowiedzi na pytania zawarte w teście podstawowym, oraz
– 5 poprawnych odpowiedzi na pytania zawarte w teście specjalistycznym.


Co otrzymujesz w cenie?

  • Szkolenie teoretyczne w wygodnej formie platformy e-learningowej – szkolisz się kiedy chcesz!
  • Materiały do nauki – poza platformą e-learningową podręcznik dla każdego w cenie. Przyda się w codziennej pracy po zakończeniu kursu!
  • Szkolenie praktyczne – jazdy w ruchu drogowym oraz w warunkach specjalnych
  • Egzamin kwalifikacyjny – nie stosujemy żadnych dodatkowych opłat za egzamin!
  • Możliwość płatności w ratach – nie masz całej wymaganej kwoty? Nie szkodzi! Nic nie doliczymy za opłacenie kursu w ratach
  • Zniżka na badania lekarskie – dla osób, które zdecydują się skorzystać z usług naszego lekarza przewidzieliśmy zniżki – ofertę dostępnych pakietów znajdziesz na tej stronie
Koszt:
3 500 zł
Rejestracja:
Zapisz się!