Facebook » ul. Chwaliszewo 76, 61-104 Poznań zawodowykierowca@gmail.com (+48) 728-226-912

Kwalifikacja wstępna uzupełniająca przyspieszona

Koszt:
750 zł
Rejestracja:
Zapisz się!

Zamierzasz rozszerzyć posiadane już uprawnienia? Posiadasz ukończony kurs kwalifikacji wstępnej kat. C lub D, a interesuje Cię zdobycie pozostałych uprawnień? To świetnie, ten kurs jest dla Ciebie. Kwalifikacja uzupełniająca przyspieszona przeznaczona jest dla osób które ukończyły jeden kurs kwalifikacyjny. Mają doświadczenie w zakresie przewozu rzeczy i zamierzają zająć się przewozem osób, lub odwrotnie.

Jeżeli masz minimum 21 lat i  chcesz prowadzić samochody ciężarowe, lub 23 lat i planujesz zostać kierowcą autobusu, to potrzebujesz właśnie to szkolenie. Aby mieć pewność, że wybór jest prawidłowy, zapraszamy na naszą stronę Jaki rodzaj szkolenia potrzebuję, gdzie w prosty i przejrzysty sposób opisujemy wszystkie typy szkoleń.

Kwalifikacja uzupełniająca przyspieszona

Pełen program przewiduje 35 godzin zajęć. Główną częścią szkolenia jest teoria, trwająca 32,5 godziny. Pozostałe 2,5 godziny zajęć wypełnia część praktyczna.

Część teoretyczną kursu realizujemy metodą e-learningową. Dzięki temu Kursanci nie są zmuszeni do rozpoczynania i kończenia zajęć o wyznaczonej z góry godzinie. Tym samym, każda osoba może szkolić się indywidualnie w dogodnej porze. Oferujemy najlepsze na rynku materiały do nauki, które pozwalają doskonale przygotować się zarówno do egzaminu końcowego.

Egzamin w cenie

Po ukończeniu szkolenia organizujemy w naszym ośrodku egzamin państwowy. W odróżnieniu od wielu innych ośrodków nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za egzamin. Często niestety okazuje się, że kurs jest całkiem atrakcyjny cenowo, ale na koniec zaczynają się kłopoty. Czasem należy dopłacić nawet kilkaset złotych za egzamin lub czekać kilka miesięcy na najbliższy termin! U nas egzaminy przeprowadzam regularnie, co 3-4 tygodnie, i zawsze wliczamy w cenę szkolenia. Żadnych ukrytych opłat!

Test kwalifikacyjny dotyczący kwalifikacji wstępnej trwa 15 minut i obejmuje tylko część specjalistyczną składającą się z 10 pytań. Ich zakres dotyczy tematów realizowanych dla części specjalistycznej kursu kwalifikacyjnego odpowiednio dla prawa jazdy kategorii C, C+E, C1 i C1+E albo prawa jazdy kategorii D, D+E, D1 i D1+E.

Wynik testu uważa się za pozytywny w przypadku udzielenia co najmniej 5 poprawnych odpowiedzi na pytania zawarte w teście specjalistycznym.


Co otrzymujesz w cenie?

  • Szkolenie teoretyczne w wygodnej formie platformy e-learningowej – szkolisz się kiedy chcesz!
  • Materiały do nauki – poza platformą e-learningową podręcznik dla każdego w cenie. Przyda się w codziennej pracy po zakończeniu kursu!
  • Szkolenie praktyczne – jazdy w ruchu drogowym
  • Egzamin kwalifikacyjny – nie stosujemy żadnych dodatkowych opłat za egzamin!
  • Możliwość płatności w ratach – nie masz całej wymaganej kwoty? Nie szkodzi! Nic nie doliczymy za opłacenie kursu w ratach
  • Zniżka na badania lekarskie – dla osób, które zdecydują się skorzystać z usług naszego lekarza przewidzieliśmy zniżki – ofertę dostępnych pakietów znajdziesz na tej stronie
Koszt:
750 zł
Rejestracja:
Zapisz się!