Facebook » ul. Chwaliszewo 76, 61-104 Poznań zawodowykierowca@gmail.com (+48) 728-226-912

Kwalifikacja wstępna przyspieszona

Koszt:
2 200 zł
Rejestracja:
Zapisz się!

Zamierzasz pracować zawodowo jako kierowca samochodu ciężarowego lub autobusu? Jesteś w trakcie lub niedawno ukończyłeś kurs prawa jazdy i do rozpoczęcia pracy potrzebujesz już tylko kursu kwalifikacyjnego? W takim razie bardzo prawdopodobne, że odpowiednim wyborem będzie Kwalifikacja wstępna przyspieszona. To najczęściej (około 90% wszystkich naszych Kursantów) wybierany rodzaj szkolenia.

Jeżeli masz minimum 21 lat i  chcesz prowadzić samochody ciężarowe, lub 23 lat i planujesz zostać kierowcą autobusu, to potrzebujesz właśnie to szkolenie. Aby mieć pewność, że wybór jest prawidłowy, zapraszamy na naszą stronę Jaki rodzaj szkolenia potrzebuję, gdzie w prosty i przejrzysty sposób opisujemy wszystkie typy szkoleń.

Kwalifikacja wstępna przyspieszona

Ten rodzaj kursów kwalifikacyjnych składa się ze 140 godzin zajęć. Główną częścią szkolenia jest teoria, trwająca 130 godzin. Oprócz niej w programie znalazło się również 10 godzin praktyki.

Część teoretyczną kursu realizujemy metodą e-learningową. Dzięki temu Kursanci nie są zmuszeni do rozpoczynania i kończenia zajęć o wyznaczonej z góry godzinie. Oczywiście, każda osoba może szkolić się indywidualnie w dogodnej porze. Oferujemy najlepsze na rynku materiały do nauki, które pozwalają doskonale przygotować się zarówno do egzaminu końcowego.

Egzamin w cenie

Po ukończeniu szkolenia organizujemy w naszym ośrodku egzamin państwowy. W odróżnieniu od wielu innych ośrodków nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za egzamin. Często niestety okazuje się, że kurs jest całkiem atrakcyjny cenowo, ale na koniec pojawiają się problemy. Należy dopłacić nawet kilkaset złotych za egzamin lub czekać kilka miesięcy na najbliższy termin! U nas egzaminy przeprowadzamy regularnie, co 3-4 tygodnie, i zawsze wliczamy ich koszt w cenę szkolenia. Żadnych ukrytych opłat!

Test kwalifikacyjny dotyczący kwalifikacji wstępnej trwa 45 minut i obejmuje:
– część podstawową składającą się z 20 pytań – w zakresie tematów realizowanych dla części podstawowej kursu kwalifikacyjnego, oraz
– część podstawową składającą się z 10 pytań – w zakresie tematów realizowanych dla części specjalistycznej kursu kwalifikacyjnego odpowiednio dla prawa jazdy kategorii C, C+E, C1 i C1+E albo prawa jazdy kategorii D, D+E, D1 i D1+E.

Wynik testu uważa się za pozytywny w przypadku udzielenia co najmniej:
– 16 poprawnych odpowiedzi na pytania zawarte w teście podstawowym, oraz
– 5 poprawnych odpowiedzi na pytania zawarte w teście specjalistycznym.


Co otrzymujesz w cenie?

  • Szkolenie teoretyczne w wygodnej formie platformy e-learningowej – szkolisz się kiedy chcesz!
  • Materiały do nauki – poza platformą e-learningową podręcznik dla każdego w cenie. Przyda się w codziennej pracy po zakończeniu kursu!
  • Szkolenie praktyczne – jazdy w ruchu drogowym oraz w warunkach specjalnych
  • Egzamin kwalifikacyjny – nie stosujemy żadnych dodatkowych opłat za egzamin!
  • Możliwość płatności w ratach – nie masz całej wymaganej kwoty? Nie szkodzi! Nic nie doliczymy za opłacenie kursu w ratach
  • Zniżka na badania lekarskie – dla osób, które zdecydują się skorzystać z usług naszego lekarza przewidzieliśmy zniżki – ofertę dostępnych pakietów znajdziesz na tej stronie
Koszt:
2 200 zł
Rejestracja:
Zapisz się!