Facebook » ul. Chwaliszewo 76, 61-104 Poznań zawodowykierowca@gmail.com (+48) 728-226-912

Galeria

Plac Manewrowy

Plac manewrowy HigH Szkoła Jazdy stwarza możliwość wykonania bezpiecznie wszystkich zadań egzaminacyjnych jakie są przewidziane na egzaminie państwowym. Zadania są identyczne jak w WORD, a nauka jazdy na naszym placu jest możliwa nawet wtedy, gdy przebywa na nim kilka pojazdów jednocześnie. Zadania zaplanowaliśmy w taki sposób, że nikt sobie wzajemnie nie przeszkadzał. Dodatkowo plac jest ogrodzony oraz posiada nawierzchnię asfaltową.

Od początku 2020 roku korzystamy z nowego obiektu zlokalizowanego na terenie Automobilklubu Wielkopolskiego w Przeźmierowie (ul. Wyścigowa 1). Nowe miejsce pozwala na dogodny dojazd do północnych rejonów Poznania, gdzie najczęściej przeprowadzane są egzaminy państwowe w ruchu drogowym.

Nauka jazdy – nasza flota

Podczas kursów prawa jazdy kat. C i CE wykorzystujemy 3 samochody ciężarowe. Głównymi pojazdami są nowe MAN TGL 12.250 – takie same, jak używane na egzaminie państwowym w WORD Poznań. Nasze najnowsze nabytki z pewnością spodobają się wszystkim Kursantom – wygodna, klimatyzowana kabina, zadbane wnętrze, a także idealnie działający układ napędowy. Jazdy w takich warunkach będą samą przyjemnością.

Trzecim naszym pojazdem jest Iveco Eurocargo. To na tych pojazdach przez wiele lat tysiące kandydatów na kierowców uczyło się i zdawało egzaminy na prawo jazdy. My natomiast wciąż korzystamy z tego pojazdu, żeby pokazać różnice między różnymi ciężarówkami. W czasie pracy kierowcy każdy spotka się przecież z różnymi modelami i markami ciężarówek.

Na kursach prawa jazdy kat. CE korzystamy z dwóch zestawów: ciężarówka wraz z przyczepą typu tandem. Zestawy te są niemal identyczne z pojazdami egzaminacyjnym w WORD. A jeśli chcesz zobaczyć inne pojazdy naszego ośrodka koniecznie odwiedź strony szkolenia motocyklowego i kategorii B.