Facebook » ul. Chwaliszewo 76, 61-104 Poznań zawodowykierowca@gmail.com (+48) 728-226-912

Ceny kursów


Zawodowykierowca.eu wraz z HigH Szkoła Jazdy oferuje praktycznie wszystkie rodzaje kursów prawa jazdy. Dla osób, które planują zawodowo zajmować się prowadzeniem dużych pojazdów, mamy w ofercie szkolenia na prawo jazdy kat C oraz CE. Profesjonalnie przygotujemy każdego do poruszania się samochodami ciężarowymi, w tym również z przyczepami. Sprawdź ceny kursów, dzięki którym zdobędziesz ciekawy zawód.

Prawo jazdy kat C – miejsca pracy czekają

Według różnych wyliczeń, w Polsce brakuje obecnie od 20 do 50 tysięcy kierowców samochodów ciężarowych. To wielka szansa dla młodych ludzi szukających pracy. Rynek transportu samochodowego wciąż się rozwija i w najbliższych latach pracy nie powinno zabraknąć dla nikogo. Co więcej, wielu spośród jeżdżących po polskich drogach kierowców będzie niedługo odchodziło na emeryturę. Stwarza to dodatkowe szanse rozwoju dla młodych, nawet niedoświadczonych kierowców i perspektywy atrakcyjnego zatrudnienia.

Ceny kursów kat C i CE

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Po kliknięciu w wybrany rodzaj kursu można uzyskać szczegółowe informacje o każdej z kategorii szkolenia. Nasze kursy można również łączyć w korzystne cenowo pakiety. Szczegóły znaleźć można tutaj.

 

Kurs prawa jazdy na autobus. Kategoria D

Wybierz kurs prawa jazdy kategorii D jeżeli chcesz wykonywać zawód kierowcy i kierować autobusem. Dla osób, które posiadają prawo jazdy kategorii C kurs kategorii D jest krótszy i tańszy. Po kursie kategorii D w HigH Szkoła Jazdy zaoferujemy podstawienie naszego autobusu szkoleniowego na egzamin w WORD Poznań.