Facebook » ul. Chwaliszewo 76, 61-104 Poznań zawodowykierowca@gmail.com (+48) 728-226-912

Dane do przelewów

Kurs prawa jazdy w HigH Szkoła Jazdy można opłacić jednorazowo lub w ratach. Przewidujemy zniżki dla osób, które dokonują jednorazowej opłaty za kurs prawa jazdy. W ramach każdej oferty w HigH Szkoła Jazdy nasze Biuro Obsługi Klientów wyjaśni Państwu możliwości rozłożenia płatności na raty.

Rozłożenia na raty płatności za kurs prawa jazdy dokonujemy w formie płatności odroczonej z ustalonymi terminami zapłaty. Na chwilę obecną nie udzielamy żadnych kredytów czy pożyczek bankowych, gdyż obłożone są one wysokimi prowizjami i odsetkami. My w ramach płatności ratalnej nie pobieramy odsetek. Może się zdarzyć, że dla danej oferty płatność jednorazowa jest premiowana niższą ceną kursu. Po szczegóły dotyczące kursów prawa jazdy i płatności zapraszamy do BOK HigH Szkoła Jazdy.

Akceptujemy następujące formy płatności za kurs prawa jazdy:

GOTÓWKĄ – tylko w naszym biurze w Poznaniu przy ul. Chwaliszewo 76; Instruktorzy nie przyjmują wpłat.

KARTĄ PŁATNICZĄ – w biurze przy ul. Chwaliszewo 76.

PRZELEWEM – nr rachunku bankowego w mBank to: 47 1140 2017 0000 4502 1090 8665; w TYTULE PRZELEWU każdorazowo prosimy podać IMIĘ i NAZWISKO KURSANTA

UWAGA DOTYCZĄCA WYSTAWIANIA FAKTUR

Jeżeli oczekujecie Państwo wystawienia faktury VAT prosimy o poinformowanie o tym przed wykonaniem płatności. Od 01.01.2020 r. nie mamy możliwości wystawienia faktury do wcześniej wystawionego paragonu. W przypadku płatności przelewem i chęci otrzymania faktury prosimy o przesłanie przed wykonaniem płatności, na adres zawodowykierowca@gmail.com, danych do faktury zawierających nr NIP.