Facebook » ul. Chwaliszewo 76, 61-104 Poznań zawodowykierowca@gmail.com (+48) 728-226-912

Pakiety promocyjne


Zdecydowana większość naszych Klientów to osoby, które zamierzają pracować jako kierowcy zawodowi. Nie wszyscy mają świadomość, że ukończenie kursu prawa jazdy i zdanie z wynikiem pozytywnym egzaminu państwowego nie wystarcza. Aby rozpocząć pracę jako kierowca potrzebne jest również świadectwo kwalifikacji zawodowej. Dokument ten uzyskuje się po ukończeniu kursu kwalifikacji wstępnej i zaliczeniu egzaminu.

Świadectwo kwalifikacji – w pakiecie taniej

Jesteśmy przygotowani do przeprowadzenia każdego naszego Kursanta przez wszystkie niezbędne kursy i formalności potrzebne do rozpoczęcia pracy. W HigH Szkoła Jazdy oferujemy kursy prawa jazdy kategorii C i CE, a także kursy kwalifikacji wstępnej. Osoby potrzebujące badań lekarskich kierujemy do współpracującego z nami centrum medycznego.

Możliwość odbycia wszystkich potrzebnych szkoleń w jednym miejscu to nie wszystko. Dla osób decydujących się wziąć udział w więcej niż jednym kursie przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety promocyjne. W zależności od wybranej opcji oferujemy aż do 1000 złotych rabatu! Kurs prawa jazdy i świadectwo kwalifikacji w HigH Szkoła Jazdy to nie tylko wygoda, ale i oszczędność.