Facebook » ul. Chwaliszewo 76, 61-104 Poznań zawodowykierowca@gmail.com (+48) 728-226-912

Dwa kursy prawa jazdy (C, CE)

Koszt:
4 500 zł
Rejestracja:
Zapisz się!

Osoby posiadające prawo jazdy tylko na samochody ciężarowe mają ograniczone możliwości pracy w zawodzie. Dopiero połączenie kat C i CE pozwala na zwiększenie swojej atrakcyjności u potencjalnych pracodawców. Wychodząc zatem naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów połączyliśmy dwa kursy w jeden atrakcyjny pakiet.

 

Kat C i CE z rabatem

Nagradzamy osoby, które decydują się na udział w więcej niż jednym kursie w naszym ośrodku. Jeżeli przy podpisywaniu umowy zadeklarujesz chęć udziału w kursach kat C i CE otrzymasz po 150zł rabatu na każde szkolenie. Da to łącznie 300zł oszczędności, które z pewnością można dobrze zagospodarować. Co więcej, jeżeli przyjdziesz do nas bez badań lekarskich i psychotechnicznych, to pomożemy Ci w ich wykonaniu. Mało tego, nagrodzimy dodatkowym rabatem, o którym przeczytasz na tej stronie.

 

600zł taniej dla zdecydowanych

Możesz oszczędzić jeszcze więcej! Jeżeli jesteś zdecydowany, by przejść oba kursy jednocześnie i dopiero po zakończeniu obydwu podchodzić do egzaminów państwowych, ta opcja jest właśnie dla Ciebie. Zaczynamy naukę jazdy na kat. C i CE w tym samym momencie. Całe szkolenie trwa krócej, a Ty oszczędzasz dodatkowe 600zł. Jak to zrobić? Zapytaj naszego koordynatora szkoleń.


Korzyści wynikające z pakietu:

  • Rabat w wysokości 300zł. Każdy z wybranych kursów o 150zł tańszy.
  • Dodatkowy rabat 600zł jeśli zdecydujesz się rozpocząć oba kursy jednocześnie.
  • Wysokiej jakości materiały szkoleniowe. Testy na prawo jazdy kat C, aby dobrze przygotować się do egzaminu.
Koszt:
4 500 zł
Rejestracja:
Zapisz się!