Facebook » ul. Chwaliszewo 76, 61-104 Poznań zawodowykierowca@gmail.com (+48) 728-226-912

Dwa kursy prawa jazdy (C, CE) + badania

Koszt:
4 750 zł
Rejestracja:
Zapisz się!

Aby wykonywać transport drogowy potrzebne jest prawo jazdy kat. C. Jednak bardzo często pracodawcy poszukują osób posiadających również uprawnienia do prowadzenia pojazdów ciężarowych z przyczepą. Kategoria CE nasi Klienci wybierają niemal tak samo często jak kategorię C. Dlaczego więc nie połączyć tych kursów? W HigH Szkoła Jazdy to się opłaca.

 

Kategoria CE razem z C = rabat na badania

Oba kursy muszą zostać poprzedzone badaniami lekarskimi i psychotechnicznymi. A dzięki naszemu rabatowi skierowanie na komplet badań można otrzymać w prezencie. Wystarczy zgłosić się do naszego biura i podpisać umowę na oba kursy. Jeżeli jednak posiadasz już komplet badań możesz skorzystać z innej promocji, opisanej tutaj.

 

600zł taniej dla zdecydowanych

Możesz oszczędzić jeszcze więcej! Jeżeli jesteś zdecydowany, by przejść oba kursy jednocześnie i dopiero po zakończeniu obydwu podchodzić do egzaminów państwowych, ta opcja jest właśnie dla Ciebie. Zaczynamy naukę jazdy na kat. C i CE w tym samym momencie. Całe szkolenie trwa krócej, a Ty oszczędzasz dodatkowe 600zł. Jak to zrobić? Zapytaj naszego koordynatora szkoleń.


Korzyści wynikające z pakietu:

  • Rabat w wysokości 400zł. Wybierając dwa kursy prawa jazdy w HigH Szkoła Jazdy pokryjemy za Ciebie cały koszt badań.
  • Dodatkowy rabat 600zł jeśli zdecydujesz się rozpocząć oba kursy jednocześnie.
  • Wszystko w jednym miejscu – centrum medyczne, z którym współpracujemy oferuje możliwość przeprowadzenia wszystkich badań i wydania stosownych orzeczeń w jednym miejscu i podczas jednej wizyty.
Koszt:
4 750 zł
Rejestracja:
Zapisz się!