Facebook » ul. Chwaliszewo 76, 61-104 Poznań zawodowykierowca@gmail.com (+48) 728-226-912

Dwa kursy PJ + Kwalifikacja przyspieszona C

Koszt:
6 500 zł
Rejestracja:
Zapisz się!

Połączyliśmy dwa kursy prawa jazdy i kurs na przewóz rzeczy w jeden pakiet. Ta oferta to kompleksowe przygotowanie do zawodu kierowcy. Wybór tej opcji to oszczędność 400 zł lub nawet 1000 zł. Dodatkowo egzamin z kwalifikacji wstępnej u nas zawsze wliczamy w cenę szkolenia. Za mało? Jeżeli potrzebujesz badań, możemy Ci je zaoferować i pokryć częściowo ich koszt – szczegóły znajdziesz tutaj.

 

Kurs na przewóz rzeczy to konieczność

Kursy prawa jazdy kat. C i CE nie wystarczają już do wykonywania zawodu kierowcy. Oprócz nich konieczne jest również ukończenie kursu na przewóz rzeczy. Dlatego też doradcy ZawodowyKierowca.eu zawsze pomagają w wyborze najbardziej optymalnego pakietu szkoleń, dostosowanego do Twoich potrzeb.

 

Dodatkowe 600zł taniej dla zdecydowanych

Możesz oszczędzić jeszcze więcej! Jeżeli jesteś zdecydowany, by przejść oba kursy jednocześnie i dopiero po ich zakończeniu podchodzić do egzaminów państwowych, ta opcja jest właśnie dla Ciebie. Zaczynamy naukę jazdy na kat. C i CE w tym samym momencie. W rezultacie całe szkolenie trwa krócej, a Ty oszczędzasz dodatkowe 600zł. Jak to zrobić? Zapytaj naszego koordynatora szkoleń.


Korzyści wynikające z pakietu:

  • Rabat w wysokości aż 1100zł. W HigH Szkoła Jazdy hojnie wynagrodzimy Cię za wybór 3 kursów jednocześnie.
  • Kursy prawa jazdy kategorii C i CE równolegle – szybciej i taniej.
  • Egzamin z kwalifikacji wstępnej w cenie!
  • Najlepsze na rynku materiały do nauki. Skuteczność gwarantowana!
Koszt:
6 500 zł
Rejestracja:
Zapisz się!