Facebook » ul. Chwaliszewo 76, 61-104 Poznań zawodowykierowca@gmail.com (+48) 728-226-912

Kurs PJ + Kwalifikacja przyspieszona C

Koszt:
4 500 zł
Rejestracja:
Zapisz się!

Ten pakiet to połączenie kursu prawa jazdy kategorii C i kursu na przewóz rzeczy. Zaliczenie obu pozwala na rozpoczęcie pracy w zawodzie kierowcy. Kwalifikacja przyspieszona jest dostępna dla osób, które ukończyły 21 lat. Jeżeli masz więcej niż 18, ale mniej niż 21 lat, możesz skorzystać z innego kursu.

Doskonale rozumiemy, że zdobycie wszystkich uprawnień to spory koszt, dlatego część naszych Kursantów decyduje się na wybór kursu prawa jazdy kat. C i kursu kwalifikacyjnego. Ten pakiet to wymagane minimum, po którym można zacząć swoją karierę kierowcy. A gdy już zaczniesz zarabiać i finanse na to pozwolą wróć do nas na naukę jazdy samochodem ciężarowym z przyczepą. Standardową ofertę znajdziesz tutaj, ale dla stałego Klienta na pewno znajdziemy jakiś dodatkowy rabat.

 

Kwalifikacja przyspieszona to konieczność

Samo prawo jazdy nie wystarczy, by zacząć pracować jako zawodowy kierowca. Jest niezbędne, ale bez kursu kwalifikacyjnego nic nie daje. Stąd nasza oferta, łącząca dwa wymagane kursy w jeden pakiet. Dodatkowo proponujemy po 200zł rabatu na każde szkolenie – łącznie to aż 400zł oszczędności!


Korzyści wynikające z pakietu:

  • Rabat w wysokości 400zł. Każdy z wybranych kursów o 200zł tańszy.
  • Wysokiej jakości materiały szkoleniowe. Testy na prawo jazdy kat C, aby dobrze przygotować się do egzaminu.
  • Egzamin z kwalifikacji wstępnej wliczony w cenę szkolenia.
Koszt:
4 500 zł
Rejestracja:
Zapisz się!