Facebook » ul. Chwaliszewo 76, 61-104 Poznań zawodowykierowca@gmail.com (+48) 728-226-912

Kurs prawa jazdy z badaniami

Koszt:
2 950 zł
Rejestracja:
Zapisz się!

Kurs i skierowanie na badania

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami, aby przystąpić do kursu na prawo jazdy konieczne jest wykonanie badań. Szkolenia na wyższe kategorie rozpoczyna się po uzyskaniu orzeczenia lekarskiego i psychologicznego o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdem. Aby ułatwić naszym Kursantom uzyskanie wszystkich niezbędnych dokumentów oferujemy kurs prawa jazdy z badaniami.

Kurs prawa jazdy z badaniami

Określona przepisami cena kompletu badań wymaganych do rozpoczęcia kursu prawa jazdy kategorii C lub CE wynosi 350zł. Każdemu Kursantowi, który skorzysta z naszego pakietu proponujemy rabat w wysokości 150zł na wykonanie badań w centrum medycznym, z którym współpracujemy. Przy podpisywaniu umowy otrzymasz od nas skierowanie na badania. Wystarczy, że skontaktujesz się z lekarzem, ustalisz termin wizyty i gotowe!


Korzyści wynikające z pakietu:

  • Rabat w wysokości 100zł. W HigH Szkoła Jazdy dopłacasz tylko 250zł do standardowej ceny kursu. Pozostałe 100zł zapłacimy za Ciebie z własnej kieszeni.
  • Wszystko w jednym miejscu – centrum medyczne, z którym współpracujemy oferuje możliwość przeprowadzenia wszystkich badań i wydania stosownych orzeczeń w jednym miejscu i podczas jednej wizyty. Nie trzeba chodzić od gabinetu do gabinetu i wykonywać kolejnych badań w różnych przychodniach w Poznaniu. Wszystkie badania przeprowadzone zostaną w jednym miejscu.
  • Brak konieczności szukania gabinetu lekarskiego. Poszukiwanie odpowiedniego lekarza może przysparzać kłopotów i zabierać sporo czasu. My znaleźliśmy centrum medyczne, dajemy gotowy kontakt i adres – nic prostszego!
Koszt:
2 950 zł
Rejestracja:
Zapisz się!