Facebook » ul. Chwaliszewo 76, 61-104 Poznań zawodowykierowca@gmail.com (+48) 728-226-912

Dwa kursy PJ + Kwalifikacja przyspieszona C + badania

Koszt:
6 750 zł
Rejestracja:
Zapisz się!

Ten pakiet to kompleksowe przygotowanie do zawodu kierowcy. Połączenie dwóch kursów prawa jazdy, kursu na świadectwo kierowcy i kompletu niezbędnych badań to nasza najlepsza oferta. Co więcej, wybór tej opcji to oszczędność aż 1200zł! Dodatkowo egzamin z kwalifikacji wstępnej u nas zawsze wliczamy w cenę szkolenia. A jeżeli masz już niezbędne badania i nie chcesz korzystać z usług naszego lekarza, to możesz wybrać bardziej korzystny dla Ciebie pakiet.

 

Świadectwo kierowcy jest niezbędne do pracy

Wiele osób pojawiając się w naszym ośrodku planuje ukończyć kursy na prawo jazdy kat. C i CE. Często nie zdają sobie sprawy, że do wykonywania zawodu kierowcy konieczne jest również zdobycie świadectwa kwalifikacji. Dlatego doradcy ZawodowyKierowca.eu zawsze pomagają w wyborze najbardziej optymalnego pakietu szkoleń, dostosowanego do Twoich potrzeb.

 

600zł taniej dla zdecydowanych

Możesz oszczędzić jeszcze więcej! Jeżeli zatem jesteś zdecydowany, by przejść oba kursy jednocześnie i dopiero po zakończeniu obydwu podchodzić do egzaminów państwowych, ta opcja jest właśnie dla Ciebie. Zaczynamy naukę jazdy na kat C i CE w tym samym momencie. To wszystko sprawia, że całe szkolenie trwa krócej, a Ty oszczędzasz dodatkowo. Jak to zrobić? Zapytaj naszego koordynatora szkoleń.


Korzyści wynikające z pakietu:

  • Rabat w wysokości aż 1200zł. W HigH Szkoła Jazdy hojnie wynagrodzimy Cię za wybór 3 kursów jednocześnie
  • Kursy prawa jazdy kategorii C i CE równolegle – szybciej i taniej
  • Egzamin z kwalifikacji wstępnej w cenie
  • Wszystko w jednym miejscu – centrum medyczne, z którym współpracujemy oferuje możliwość przeprowadzenia wszystkich badań i wydania stosownych orzeczeń w jednym miejscu i podczas jednej wizyty
  • Najlepsze na rynku materiały do nauki. Skuteczność gwarantowana!
Koszt:
6 750 zł
Rejestracja:
Zapisz się!