Facebook » ul. Chwaliszewo 76, 61-104 Poznań zawodowykierowca@gmail.com (+48) 728-226-912

Kurs PJ + Kwalifikacja przyspieszona C + badania

Koszt:
4 750 zł
Rejestracja:
Zapisz się!

Wybierając ten pakiet otrzymujesz kurs prawa jazdy kategorii C wraz z kursem na przewóz rzeczy i wszystkimi potrzebnymi badaniami. Warto wiedzieć, że badania na świadectwo kwalifikacji zawodowej różnią się rodzajem zaświadczeń, od tych wydawanych na prawo jazdy. Potrzeba zatem dwóch kompletów badań, aby przystąpić do obu kursów.

W HigH Szkoła Jazdy współpracujemy z gabinetem lekarskim, w którym wykonać można wszystkie niezbędne badania. Unika się wówczas jeżdżenia w kilka miejsc i zbierania dokumentacji medycznej. Częściowo pokrywamy koszt tych badań, dzięki czemu nasi Klienci oszczędzają.

 

Świadectwo kwalifikacji zawodowej to konieczność

Wielu naszych Klientów dysponuje ograniczoną kwotą pieniędzy i zastanawia się, od jakich kursów zacząć, a które odłożyć w czasie. Doskonale rozumiemy, że zdobycie wszystkich uprawnień to spory koszt, dlatego na początek zalecamy wybór kursu prawa jazdy kat. C i kursu kwalifikacyjnego. Ten pakiet to wymagane minimum, po którym można zacząć swoją karierę kierowcy. A gdy już zaczniesz zarabiać i finanse na to pozwolą wróć do nas na naukę jazdy samochodem ciężarowym z przyczepą. Standardową ofertę znajdziesz tutaj, ale dla stałego Klienta na pewno znajdziemy jakiś dodatkowy rabat.


Korzyści wynikające z pakietu:

  • Rabat w wysokości 500zł. Obniżamy cenę każdego kursu i opłacamy Twoje badania
  • Wysokiej jakości materiały szkoleniowe. Testy na prawo jazdy kat C, aby dobrze przygotować się do egzaminu.
  • Egzamin z kwalifikacji wstępnej wliczony w cenę szkolenia.
  • Wszystko w jednym miejscu – centrum medyczne, z którym współpracujemy oferuje możliwość przeprowadzenia wszystkich badań i wydania stosownych orzeczeń w jednym miejscu i podczas jednej wizyty.
Koszt:
4 750 zł
Rejestracja:
Zapisz się!